O nas

Kontakt

Telefon: +48 12 422 24 36
e-mail: apartamenty@grodzka21.pl
Adres: ul. Grodzka 21 , 31-006 Kraków

Zasady

  • Check-in 14:00
  • Check-out 10:30
  • Recepcja czynna: 8:00-22:00

Lokalizacja

Usytuowany w samym sercu Krakowa na Trakcie Królewskim. Apartamenty Grodzka 21, to dom gościnny położony tuż przy Rynku. Stąd niedaleko jest do zamku królewskiego na Wawelu, jak również do dawnej dzielnicy żydowskiej – Kazimierz. Zaś w bezpośrednim sąsiedztwie naszego domu gościnnego znajduje się przystanek tramwajowy, postój TAXI, strzeżony parking oraz oczywiście liczne restauracje i kawiarnie, a także słynne muzea i galerie.

Guest House

Pokoje i apartamenty urządzone są w sposób klasyczny. Na ścianach pokojów dominują kolory pastelowe. Podłogi i wykończenia są w jasnym drewnie, natomiast meble są w tonie ciemnego brązu. Każde z pomieszczeń ma dodatkowo stylowe elementy wyposażenia, które nadają miejscu ciepła i charakteru. Łazienki z kolei utrzymane są w kolorach jasnych. Wyposażone są w niezbędne elementy sanitarne. Z myślą o wygodzie pań każda łazienka posiada suszarkę. Na parterze naszej kamienicy znajduje się przyjemna restauracja serwująca potrawy tradycyjnej kuchni ukraińskiej.

Historia

Historia naszej kamienicy przy ulicy Grodzkiej sięga XIV wieku. W trakcie swojego długiego istnienia dom ten przechodził wiele przeobrażeń, w tym również wiele zmian właścicieli. Obecnie budynkiem zarządzają Państwo Kwater, którzy przywrócili kamienicy dawną świetność.