Miasto Kraków

Kraków, ocean wolnego czasu, miasto królów polskich i wielkich artystów. Miasto z charakterem i niepowtarzalnym klimatem. Przybywając do Krakowa nie będziecie chcieli z niego wyjeżdżać – jeśli tylko dacie się ponieść.

Każdy, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia i zaintersowań znajdzie w naszym mieście coś dla siebie. Osoby chcące przede wszystkim obcować z historią i sztuką poczują się zafascynowani ile Kraków ma dla nich do zaoferowania. Od średniowiecznych ulic i zabudowań zamku na Wawelu, po renesansowe i barokowe kamenice w ścisłym centrum – sercu miasta, którym niewątpliwie jest rynek główny. To na nim właśnie, w niepowtarzalnej atmosferze, można usiąść w jednej z licznych restauracji lub kawiarni i rozkoszować się widokiem oraz dźwiękami miasta – o każde pełnej godzinie rozbrzmiewa przecież słynny hejnał krakowski. Apartamenty Grodzka 21, dzięki swojej lokalizacji, to idealne miejsce, dające poczuć charakter miasta.

Także ci, którzy poszukują czegoś zupełnie innego, pełnej wrażeń gorączki nocy, także nie poczują się zawiedzeni. Kraków może śmiało uchodzić za imprezową stolicę Polski, na każdym kroku natykamy się na całonocne kluby, gdzie zabawa kończy się dopiero wraz z ostatnim gościem.

Kraków to także jego okolice. Stolica Małopolski leży w niedalekiej odległości od Tatr, o ile nie najwyższych, to na pewno najpiękniejszych gór Europy. W zasięgu zaledwie dwóch godzin podróży pociągiem, autokarem lub własnym samochodem – zabytkowe miejscowości i parki narodowe.

Tak, Kraków to niewątpliwie wyjątkowe miejsce. Upodobali go sobie poeci, malarze, muzycy. Tutaj właśnie, chociażby w słynnej Piwnicy pod Baranami, rozkwitała polska kultura i życie artystyczne. Odwiedź to wspaniałe miasto. Zamieszkaj w pokoju na ulicy Grodzka 21 w Krakowie.